o nas

Witajcie w świecie CACANE.  

Cacane to zrównoważona marka, która powstała dzięki dzieciom, dla dzieci. Jesteśmy rodzinną firmą, która wierzy, że dzieci zasługują na dobry design i lepszy świat.

Dziecięca beztroska, wyobraźnia, energia, chęć poznawania i odkrywania, jak również zmieniające się potrzeby współczesnych rodzin są dla nas największą inspiracją.

Stawiamy na prostotę, wysoką jakość i ponadczasowy styl. W projektowaniu skupiamy się na kolorystyce, fakturze tkanin/dzianin, minimalistycznych krojach- wygodnych, wytrzymałych, idealnych do zabawy, tańca, czytania, malowania, podróżowania. Zależy nam na tym, aby tworzyć ubrania, które nie tylko będą ulubionymi częściami dziecięcej garderoby, ale także zniosą każdą przygodę, w której będą uczestniczyć. Ubranka, które będzie można przekazywać dalej.


Wszystkie nasze ubranka wykonane są z naturalnych, certyfikowanych materiałów. (GOTS, OEKO-TEX STANDARD 100). Do ich wyboru, podchodzimy bardzo starannie. Wykorzystywanie jakościowych, naturalnych materiałów jest jednym z najważniejszych zalożeń naszej marki.